Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj

bdellium tools

Facebook

Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem amerykańskiej marki pędzli Bdellium Tools na polskim rynku. W pełni przekonani do idei oraz jakości akcesoriów marki, stale poszukujemy sklepów oraz osób chętnych do współpracy z nami. Szczególnie miło będzie nam nawiązać współpracę z wizażystami, salonami kosmetycznymi, salonami SPA i innymi sklepami internetowymi oraz osobami, które interesują się makijażem, a w swojej pracy stawiają na profesjonalizm i najwyższą jakość produktów.

Wszystkich, którzy chcą nawiązać z nami współpracę prosimy o przesłanie zapytania wraz z dowolnym dokumentem świadczącym o posiadaniu działalności gospodarczej na adres: info@bdelliumtools.com


 

OFERTA DLA PROFESJONALISTÓW:

Wszystkie osoby zawodowo zajmujące się wizażem, bodypaintingiem, czy innymi formami makijażu mogą otrzymać od nas stały rabat -20% na cały asortyment Bdellium Tools. Wystarczy spełnić dwa poniższe warunki.

1. Zarejestrować się na stronie sklepu

2. Na adres info@bdelliumtools.pl przesłać jeden z wymaganych dokumentów: dyplom ukończenia szkoły z zakresu wizażu lub kosmetologii, adres swojej strony internetowej prezentującej prace, portfolio, dokument świadczący o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej lub zatrudnieniu w dziedzinie związanej z makijażem.

Po przesłaniu dokumentów na Waszym profilu w naszym sklepie zostanie dopisany stały rabat -20%.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zespół Bdellium Tools Polska